Hopa Koženkové shrnovací dveře plné 60 83 x 200 cm, model bílý

TOP 29 v kategorii Interiérové dveře

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Hopa Koženkové shrnovací dveře plné 60 83 x 200 cm, model bílý

Prvotřídní zpracování koženkových dveří zajišťuje český výrobce, který dbá na kvalitu zpracování.    Koženkové shrnovací dveře jsou sešity z koženky v imitaci pravé kůže...
2 956 Kč

Materiál
koženkové

Recenze

• , zakoupeno v ERPI - DOMOV

• Koženkové dveře jsme v šatně již měli, vyměnili jsme je za nové.

Dveře jsme již instalovali, byl přiložen návod i potřebné kování. Instalace snadná, jsme spokojeni.

• kvalitní
    • hezký vzhled
    • těžší montáž

Kvalitní dveře a dobře slouží svému účelu. Vynikající komunikace obchodu. Jsem moc spokojená.

• , zakoupeno v www.erpi.cz

• Dveře mají krásnou barvu, lehce se s ním manipuluje, snadno se udržují v čistotě. Cena je velmi přijatelná. Jsem velmi spokojená. Mohu doporučit.
    • Dobrá koupě

bílé
Materiál
koženkové

Popis produktu

Koženkové shrnovací dveře jsou sešity z koženky v imitaci pravé kůže. Dvouvrstvé podšití silnou textilií zvyšuje životnost dveří a snižuje tření mezi lamelami a koženkou.  Barevné provedení koženky viz. fotografie výše. Dveře jsou opatřeny magnetem, který zajišťuje, aby se samovolně neotevíraly a měli jste v místnosti dostatečné soukromí.

Rozměry: - standard výšky je 200 cm- Přibližně 5 cm z výšky dveří se nechá ze odstřihnout ve spodní části, aby dveře nezadrhávaly a zároveň vyplnily průchozí otvor- standard šířky je rozpětí 60 - 83 cm- v případě širších, nebo vyšších otvorů je možná výroba na míru

Montáž:

• koženkové shrnovací dveře se montují pomocí šroubů do zárubní, či obkladů pomocí samořezných šroubů- montáž je možna do všech druhů a typů obkladů, či zárubní.Obsah balení:
  • standardní montážní balíček, který obsahuje: pojezd, madlo k úchytu (dřevěná kulička) a šrouby k uchycení- koženkové dveře

Soubory ke stažení:

Montážní návod

Hodnocení produktu

5zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
5 ×
  • , zakoupeno v ERPI - DOMOV

• Koženkové dveře jsme v šatně již měli, vyměnili jsme je za nové.

• kvalitní
    • hezký vzhled